devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1 Kati 7, 66 m² 42.000 Euro

  Shitet Apartament 1+1 tek “Vila L”, Astir !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug – Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.

  Cel. : 00355692033500
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fd5f188c-1bf4-429c-9941-824ce5fe36e2-1152x785.jpg
S: 48
Madhesia: 28.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d836fbfd-b9e1-4172-8c2b-daa82fcc00a7-1152x785.jpg
S: 45
Madhesia: 30.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a74c4052-89f6-4cbd-91f2-fc3ce6602c4b-1152x785.jpg
S: 46
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 274654af-be15-43ee-b6fc-73b84a058a68-1152x785.jpg
S: 44
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13fd18f7-30cc-46a3-acbf-69ac528997a7-1152x785.jpg
S: 46
Madhesia: 39.9 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al