devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 12, 117 m² 149.000 Euro

  Shitet apartamet 3+1+2 i mobiluar modern tek kompleksi “Zogu i Zi”. Apartamenti ndodhet ne katin e 12- te banim te nje pallati te ri me 2 ashensor, dhe ka nje siperfaqe totale prej 117 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon te madh prej 10m2 dhe 1 depo prej 10m2. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Orientimi i apartamentit eshte Jug- Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti ka 2 kondicioner,panel diellor. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikaten materialet e fundit inovative. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Disponon dukumentacion te plote hipotekor!
  Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

  https://billionrealty.al/index.php/p...ksi-zogu-i-zi/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50f90767-130c-4751-bb33-abcebd8738db.jpg
S: 26
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 73af6e72-6d69-4393-b50b-0986397a6add.jpg
S: 23
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d9032707-e670-470b-90a7-4ca55c2c334e.jpg
S: 19
Madhesia: 106.5 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al