devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 18.000 Euro (RRUGA DRITAN HOXHA)

  Zona/Rruga : RRUGA DRITAN HOXHA

  Biznesi ndodhet në zonën e Rruges Dritan Hoxha,pranë shkolles Zoja e keshillit të mirë •Informacion mbi Biznesin: • Shërbimet e ofruara : • Trasferta parash •Pgesa Oshe,UKT,Gjobat,Digital,Internet,Kopshte, Taksa Bashkie, Kontrata Bashkepunimi per te gjitha llojet e sigurimit.
  •Rimbushje Elektronike dhe Regjistim Numrash
  •Ambienti ka nje siperfaqe prej 45 M2 • Për ta vizituar na kontaktoni!

  PRI+16247

  Cel. : 0692542680
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 103940281_2883331331796207_8604204925914505914_n.jpg
S: 17
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 103957000_3130171150396117_7517454047695999093_n.jpg
S: 16
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 103980662_1186830375009945_4903237389050425254_n.jpg
S: 17
Madhesia: 28.6 KB