devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 1, 35 m² 1.500 Euro (Aleksandri i Madh)

  Zona/Rruga : Aleksandri i Madh

  Shiten dyqane ne Astir ne rrugen kryesore 1500€m2 .Me fasade xhami dhe te pershatshem per cdo lloj aktiviteti.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

  Cel. : 0694672955
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9721_ebb13b49-aab6-46a4-adc7-5ccc9022fe50.jpg
S: 19
Madhesia: 20.3 KB