devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 40 m² 108.000 Euro

  Shitet njėsi pranė shkollės “Petro Nini Luarasi”. Njėsia ndodhet ne katin 0 tė njė pallati tė ri. Ka njė sipėrfaqe tė brendshme prej 40 m2 dhe njė verandė tė jashtme tė madhe tė shfrytėzueshme. Ndodhet nė njė pozicion shumė tė favorshėm buzė rrugės kryesore me levizshmėri tė lartė kėmbėsorėsh. Disponon dokumentacion tė plotė pronėsie. Ēmimi ėshtė i negociueshėm. Pėr njė vizitė nė pronė mos hezitoni tė na kontaktoni nė numrin 0692033500.

  https://billionrealty.al/index.php/p...-nini-luarasi/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Untitled.jpg
S: 31
Madhesia: 36.8 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al