devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 92 m² 110.000 Euro

  Shitet Apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te . Organizohet ne 1 sallon te madh ,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, 1 koridor qe ben ndarjen e dhomave dhe ballkon me pamje fantastike. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Planimetria eshte perfekte me shume drite dhe orientim jug-perendim. Apartamenti shitet i mobiluar,ka punime mjaft cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.
  Kontakto ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

  https://billionrealty.al/index.php/p...-myslym-shyri/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35db702f-f3f8-4413-a069-cf8ea2758795.jpg
S: 46
Madhesia: 16.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35db702f-f3f8-4413-a069-cf8ea2758795-1.jpg
S: 34
Madhesia: 13.4 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al