devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament duplex 3+1+A+BLK Kati 7, 186 m² 155.000

  Shitet Dubleksi 3+1 ne Fresk!!! Dubleksi ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 288.6 m2 nga ku 162.9 m2 eshte siperfaqe banimi dhe 125.7 eshte siperfaqja e verandes, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, tualet te bollshem dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug – Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.Cmimi eshte i diskutueshem dhe perfshin dhe nje post parkimi.
  Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

  https://billionrealty.al/index.php/p...eksi-ne-fresk/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35db702f-f3f8-4413-a069-cf8ea2758795.jpg
S: 35
Madhesia: 16.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35db702f-f3f8-4413-a069-cf8ea2758795-1.jpg
S: 31
Madhesia: 13.4 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al