Zona/Rruga : Rruga 5

SHITEN 3 APARTAMENTE NE SARANDE

Shiten 3 apartamente ne te njejtin pallat ne Sarande. Pallati ndodhet ne fillim tek Rruga 5.
Apartamenti i pare 1+1 eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno me guzhin bashk, nje banjo dhe nje ballkon, i teri me nje siperfaqe 57.5 m2.
Apartamenti i dyte 2+1 me nje siperfaqe 74 m2, i perbere nga nje soxhorno e guzhin bashk, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.
Apartamenti i trete 2+1 me nje siperfaqe 102m2, i perbere nga nje soxhorno e guzhin bashk, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone me pamje nga deti dhe i gjithe qyteti.


SEJCILA SHITET ME NJE CMIM 600 EURO PER M2.
NJE MBREKULLI QE JA VLEN.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520