devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 72 m² 72.000 Euro (Fresk)

  Zona/Rruga : Fresk

  Shitet apartament 1+1, 72 m2, me hipoteke, 44000 Euro ne Fresk!
  Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore, ne zone me ajer te paster dhe pamje fantastike.
  Ndodhet ne katin ekatert te nje pallati ri, te mire administruar . Apartamenti ka orientim shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje korridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualete dhe nje ballkon.
  Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


  Cel. : 0696318285
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: k1.jpg
S: 4
Madhesia: 15.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: k2.jpg
S: 3
Madhesia: 15.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: k3.jpg
S: 4
Madhesia: 22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: k4.jpg
S: 4
Madhesia: 20.9 KB