devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 400 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Jepet me qera,apartament 2+1,Liqeni i Thate

  Apartment 2+1,pallat i ri,me ashensor
  Kati i 2 nga 4 kate ne total,i mobiluar.

  Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate,jepet me qera i mobiluar,90 metra katror,2 ballkone,1 tualet (me aspirim natyral),sistem ngrohje/ftohje me kaldaje (teknologji italiane).
  Zona ofron mundesi parkimi per makine,monitorim 24/7 me kamera dhe roje.
  Zone e qete,e paster dhe larg zhurmave

  Cmimi : 400 €
  (Apartamenti eshte i pabanuar me pare)

  Cel. : 069 777 6428
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_150045.jpg
S: 55
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_150207.jpg
S: 36
Madhesia: 17.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_151934.jpg
S: 33
Madhesia: 14.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_153120.jpg
S: 36
Madhesia: 15.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200619_154008.jpg
S: 34
Madhesia: 25.2 KB