devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 122 m², 208.000 Euro (9 Kateshet)

  Zona/Rruga : 9 Kateshet

  Shitet Apartament 2+1 i pozicionuar nė njė zone tė preferuar dhe tė ferkuentuar nė afėrsi tė qendrės sė Tiranės.

  Siperfaqe totale e apartamentit 122.5 m2 verande, kati i 3 banim.

  Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda.

  Cmimi: 208.000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b0309c1f-2d0c-483e-fe83-29c45df7dcf4.jpg
S: 28
Madhesia: 61.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6a3ba203-e01c-295e-0546-ea03920a06cd.jpg
S: 10
Madhesia: 76.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar