Kliko

 1. Standart Tirane, shitet aktiviteti shtypshkronje

  Shiten makin shtypi heidelberg,thikė prerje Polar 90, makinė prerje formash,makinė celefonimi nė te ftohte si dhe te gjitha pajisjet ndihmėse te shtypshkronjės,tė gjitha janė nė gjėndje pune mjaft te mire, te interesuarit te marrin nė numrin e cel 0674622254
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 99297229_263296598249643_9030309649127047168_n.jpg
S: 10
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 98330049_911899119234087_7839500021799059456_n.jpg
S: 8
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 99059220_285151175851238_6016674167179444224_n.jpg
S: 9
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 98341027_262067784991678_668998026013966336_n.jpg
S: 8
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 98478477_1740818716060088_7819586637859389440_n.jpg
S: 8
Madhesia: 53.6 KB