Kliko

 1. Standart Tirane, ftesė pėr ofertė “KANCELARI DHE MATERIALE PEDAGOGJIKE”

  THIRRJE PĖR OFERTĖ: “Kancelari dhe materiale pedagogjike”

  Nė kuadėr tė programeve dhe projekteve qė do tė zbatojė gjatė vitit nė vijim, Terre des hommes Misioni nė Shqipėri shpall thirrjen pėr oferte pėr procedurėn e prokurimit "Kancelari dhe materiale pedagogjike" pėr njė periudhė 1-vjeēare.

  RRETH NESH
  Terre des hommes ėshtė njė organizatė jo-fitimprurėse zvicerane qė operon nė Shqipėri qė prej vitit 1993, identifikuar me NIPT K62106002A, nė fushėn e tė drejtave tė fėmijėve dhe mbrojtjes sė fėmijėve, duke udhėhequr ngritjen dhe fuqizimin e sistemit kombėtar tė mbrojtjes sė fėmijėve nė Shqipėri e Kosovė.

  RRETH THIRRJES
  Janė tė ftuar tė gjithė bizneset, kompanitė apo individėt e licensuar dhe tė interesuar pėr tė paraqitur ofertėn e tyre financiare dhe pėr t’u bėrė pjesė e procesit tė pėrzgjedhjes. Ēmimi i ofruar/produkt duhet tė jetė ēmimi pėr njėsi me TVSH (me tė gjitha taksat e pėrfshira) nė monedhėn Lek (sipas formatit “Kėrkesė pėr ofertė” bashkangjitur kėsaj thirrje).

  Shkarkoni dokumentin e ofertės kėtu: Kėrkesė pėr ofertė

  Sė bashku me kuotimin, ofertuesi duhet tė dorėzoje patjetėr edhe kopje tė dokumenteve tė mėposhtme:

  • Ēertifikatėn e regjistrimit tė subjektit nė QKB/NIPT;
  • Licensėn pėrkatėse tė ushtrimit tė veprimtarisė e cila duhet tė jetė nė pėrputhje me objektin e kėsaj procedure prokurimi;
  • Nė rast se pėrveē ēmimit tė ofruar furnitori aplikon edhe % zbritje, atėhere ajo duhet tė deklarohet nė ofertė;
  • Katalogė me produktet e ofruara;
  • Vlefshmėria e ofertės duhet tė cilėsohet nė ditė (minimalisht 1 vit);
  • Certifikata e konformitetit me standartet CE pėr materialet e ofruara (kryesisht pėr Tonerat);
  • Gjithashtu, oferta duhet tė pėrmbajė edhe kohėn e pagesės qė pretendohet nga ofruesi nė rast se me tė do tė lidhet kontratė.


  Afati i paraqitjes sė ofertės financiare duhet tė jetė jo mė vonė se data 5 Qershor 2020.

  Oferta duhet tė paraqitet nė njė nga dy format e mėposhtme:

  1. Tė dorėzohet nė zarf tė mbyllur, nė formė tė printuar, firmosur nga njė person i autorizuar, ne adresen: Rruga "Skenderbej" Godina 6/2, Ap. 17, Tiranė. Nė zarf duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr procedurėn: “Kancelari dhe materiale pedagogjike”;

  2. Tė dėrgohet me e-mail nė format PDF, firmosur nga njė person i autorizuar nė adresėn elektronike: alb.application@tdh.ch. Nė subjektin e e-mailit duhet tė shėnohet "Ofertė financiare pėr procedurėn e prokurimit me objekt "Kancelari dhe materiale pedagogjike".

  SQARIM!
  *Ofertat e dorėzuara pa ēmime tė specifikuara, pa dokumentat e kėrkuara mė lart si dhe jashtė afatit tė pėrcaktuar nuk do tė merren parasysh.
  **Tdh do tė pėrzgjedhė furnizuesin qė i pėrshtatet mė sė miri nevojave tė saj bazuar nė kriterin “cilėsia mė e mirė nė para dhe kohė”.
  ***Kjo thirrje pėr ofertė financiare nuk ėshtė detyruese pėr Tdh Missioni nė Shqipėri tė lidhė Kontratė.


  Pėr ēdo informacion tė mėtejshėm mund tė na kontaktoni nė tel +355 (0) 4223 99 00, ose e-mail: alb.application@tdh.ch  Cel. : +355 (0) 4223 99 00
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Call for Quotation (alb).jpg
S: 61
Madhesia: 21.9 KB