devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 8, 72 m², 67.000 Euro (Farmacia 10)

  Zona/Rruga : Farmacia 10

  Shitet Apartament cilesor 1+1, sip totale 72 m2 ,katin 8 te objektit.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe banimi tek Farmacia 10.

  Organizohet ne sallon+ambient gatimi ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon.

  Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore.

  Cmimi : 67.000 Euro.

  Aktualisht ne faze ndertimi!  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e24c4686-c981-4aa7-1bb0-c55cc6e0dafe.jpg
S: 7
Madhesia: 114.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f11074c8-99ed-aae7-253e-152f8c7f0db8.jpg
S: 5
Madhesia: 90.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dcd71c6a-458f-8900-1c09-732f04c7b5d0.jpg
S: 5
Madhesia: 56.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar