devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, Apartament me qera 3+1+A+BLK Kati 7, 149 m², 1.490 Euro (Ish-Blloku)

  Zona/Rruga : Blloku

  Jepet me qira apartament 3+1 tek ish Blloku, Tiranė.

  Ka sipėrfaqe 149.5 m² dhe ndodhet nė katin e 7 tė njė pallati tė ri me ashensor modern.

  Organizohet nė: sallon + kuzhinė, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon.

  Cmimi: 1490 €/ muaj.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 152bd1f5-7e10-c356-8867-d77c0e65de58.jpeg
S: 23
Madhesia: 52.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 55b00599-47b7-bf5e-f3cc-decc88149235.jpeg
S: 12
Madhesia: 31.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56a7ff54-54bf-e9a7-24b7-f0591dcc6548.jpeg
S: 12
Madhesia: 30.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8febff5a-1ff2-350d-9ca3-3e6978af9a7e.jpeg
S: 12
Madhesia: 37.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar