devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 103 m² 91.000 Euro ( Profarma)

  Zona/Rruga : tek Profarma

  Sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Profarma shitet Apartament 2+1.

  Sip totale eshte 103 m².Kati 5 ne objekt. .

  Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualet dhe ballkoni.

  Punime super cilesore: Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor.

  Cmimi : 91.000 Euro.

  Aktualisht ne faze ndertimi!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6d9f32fb-7d10-1199-1a1c-dc4d9eea0f50.jpg
S: 27
Madhesia: 75.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar