Kliko

 1. Standart Tirane, ftese per oferte Blerje Bojra printeri&Drum

  KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ
  Tiranė, 21-05-2020

  Lėnda:
  Kėrkohet ofertė pėr pjesėmarrje nė procedurėn e tenderit “Ftesė pėr tė
  konkurruar” me objekt “Blerje tė vazhdueshme bojėra printeri dhe Drum”
  RFQ:M06-20 pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

  Rreth RMSA:

  Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė (RMSA) ėshtė njė organizatė lokale jo-qeveritare, jo-fetare dhe jo-fitimprurėse e cila ofron sherbime ne mbėshtetjen e refugjatėve, migrantėve, azilkėrkuesve duke i siguruar nevojat bazė strehim, ushqim, veshmbathje, ndihmė mjeksore, kėshillim psiko-social, kėshillim ligjor, asistencė dhe mbrojtje ligjore pėr raste tė veēanta.
  RMSA nė vendim-marrjen e saj ėshtė e pavarur nga qeveria, institucionet nė varėsi tė qeverisė, shoqata, grupime ose parti politike, fetare, biznesi etj. por ėshtė dhe mund tė jetė anėtare e rrjeteve e organizatave tė tjera qė punojnė nė fushėn e azilit brenda dhe jashtė Shqipėrisė.

  Kėrkesa

  “R.M.S.A - Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė” fton, tė gjitha kompanitė nė fushėn e “Tregtimit e Bojėrave, Toner dhe Drum pėr Printera”, pėr tė dorėzuar ofertėn e tyre me objekt “Blerje tė vazhdueshme bojėra printeri dhe drum” sipas kerkeses dhe specifikimeve teknike qe do ti gjeni bashkelidhur.


  Afati i fundit per dorezimine ofertes do te jete Data 03.06.2020 ora 14.00 ne adresen Sheshi “Karl Topia”, Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - Tel: +355 4 45 10 132.

  Per cdo paqartesi mos hezitoni te na kontaktoni ne adresa e emailit :
  procurement@rmsa.al .
  MIRĖPRESIM OFERTĖN TUAJ