devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1, Kati 4, 127 m², 112.000 Euro (Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Shitet Apartament kleringu 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2.

  Apartament me nje siperfaqe 127 m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri.

  Ambjenti organizohet nga salloni,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Cmimi: 112.000 Euro.

  Aktualisht ne faze karabina!


  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:


  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kodra.jpg
S: 44
Madhesia: 105.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kodraa.jpg
S: 29
Madhesia: 95.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kodraaa.jpg
S: 30
Madhesia: 66.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar