devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 116 m² 121.000 Euro (Hipoteka)

  Zona/Rruga : Hipoteka

  Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 116 m2 ndodhet ne katin e 4-re te nje kompleksi te ri ne, me punime mjaft cilesore,

  me fasade te ventiluar, dhe 2 ashensore.

  Organizimi fillon nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i gjate.

  Cmimi: 121.000 Euro.  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hipoteka.jpg
S: 22
Madhesia: 83.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hipotek.jpg
S: 14
Madhesia: 64.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hipo.jpg
S: 15
Madhesia: 93.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar