devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK, Kati 5, 88 m² 60.200 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Shitet Apartament 2+1 tek Fabrika e Miellit, prane Rruges se Kavajes.

  Ndodhet ne kati 5, sipėrfaqe ndėrtimi 88 m2, me ashensor.

  Organizimi: 1 sallon ndenjeje +gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

  Sistem kapot dhe vetratat dopio xham per akustike relaksuse.

  Cmimi: 60.200 Euro.

  Ne faze karabina.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fb2244cb-feb5-be74-85c2-92805b8517a8.jpg
S: 73
Madhesia: 78.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar