Kėrkohet bashkėpunim me profesioniste ne fushėn e estetikes. Thonjte , depilime , parukeri, trajtime fytyrė/trupi , eyelashes technician ......
Me %50

Ambient modern dhe i veēantė me klienten gati

Cel. : 0696660333