Kliko

 1. Standart Nissan Qashqai viti 2015, automat, 200 nafte, navi, 15.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 83000

  Shitet fuoristrade Nissan Qashqai, viti 2015, kambio automatike, motorr 200 nafte, ngjyre gri e erret-shume i bukur, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madhme touch, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 83.000 km origjinale me libėr servisi, tavan xhami panoramik, ndezje/fikje me buton "Start/Stop", sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega 17", goma 90%, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 15000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.

  Cel. : 0673894604
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 153
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 106
Madhesia: 73.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 111
Madhesia: 77.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 104
Madhesia: 71.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 109
Madhesia: 59.8 KB