devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament 2+1,Kati 6, 97 m², 73.000 Euro (UNAZA E RE,KASTRATI)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Shitet Apartament cilesor 2+1, me siperfaqe totale 97.5 m2,tek Unaza e re.

  Ndodhet ne katin 6 te banimit me 2 ashensore, punime teper cilesore ne objekt.

  Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone,orientim nga dielli.

  Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqytetit.

  Cmimi : 73.000 Euro.

  Extra parking me vlere 10.000 Eur

  Aktualisht ne faze karabina!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: unz2.jpg
S: 30
Madhesia: 68.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tk.jpg
S: 47
Madhesia: 68.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tkk.jpg
S: 30
Madhesia: 69.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: unz1.jpg
S: 29
Madhesia: 54.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: unz3.jpg
S: 33
Madhesia: 92.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar