Kliko
970 AC Seldi PC 2 Mobile

 1. Standart Tirane, Servis Celularesh 2.000 Leke

  Riprogramime, Formatime per te gjitha llojet e Celulareve, Instalim softweri, etj.


  Zhbllokojme passwordin e Celularit Android, Samsung, Xiaomi, etj.


  Zhbllokoj iPhone 5SE/6/6s/6+/6s+/7/7+8/8+/X me anė tė njė softweri. Pas zhbllokimit pėrdoret me cdo sim card dhe bėhet update nė cdo version iOS .


  Cmime te Arsyeshme
  Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com


  Cel. : 0672534432
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HOW-TO-UNLOCK-YOUR-PHONE-FOR-ANY-NETWORK-CARRIER.jpg
S: 79
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 66
Madhesia: 6.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: unnamed.jpg
S: 66
Madhesia: 87.0 KB