devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 66 m² 53.000 Euro

  Shitet apartamenti 1+1 te Eleonora. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
  Organizohet me nje sallon te madh ndenjie+kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon i bollshem.
  Apartamenti eshte i mireorganizuar me nje kubatur te rregullt dhe pallati eshte i nje cilesie te larte ndertimi.
  Ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet eshte zone elitare dhe me e kerkuara per banim ku te ofrohen te gjitha facilitetet te nevojshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

  https://billionrealty.al/index.php/p...1-te-eleonora/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 509abdad-f7e9-451b-a89f-8df640baecda.jpg
S: 82
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82f96c67-84b9-48a3-8233-67db99fa1ca9.jpg
S: 66
Madhesia: 19.2 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al