devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Vile 2 kateshe, 3+1+A+BLK ,370 m², 150.000 Euro ( Kompleksi Argenta)

  Zona/Rruga : Vishaj

  Shitet super Vilė nė kompleksin “Argenta” i cili ėshtė njė bashkėsi vilash, tė organizuara nėn njė rrethim modern dhe elegant.

  Ky kompleks i vogėl i pėrbėrė prej 8 vilash, fushės sportive dhe njė kėndi lojrash dhe pozicionhet nė njė kodėr tė butė nė fshatin e quajtur Vishaj.

  Vila ndodhet 7 minuta larg nga TEG-u.

  Vilat organizohen nė 2 kate.

  -Nė katin e parė ndodhet salloni I ndenjies me oxhak dhe hapsira e bollshme me vetratė xhami pėrmes sė cilės ndriēohe gjithė ambienti

  dhe shijohet pamja qė ofron kompleksi, ambient I gatimit sė bashku me dhomėn e ngrėnies, lavanteria dhe tualeti.

  -Nė katin e dytė ndodhen 3 dhoma ku secila ka ballkon dhe tualet.

  Siperfaqe ndertimi viles eshte 150 m2 dhe siperfaqe trualli 370 m2.

  Kompleksi ka roje dhe kamera qė monitorojnė ambientet e jashtme 24h.


  Cmimi:150.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7858d304-04cf-978c-55a4-e3bec57bbec7.jpg
S: 138
Madhesia: 77.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f0bfe0d0-b45c-2efc-1e61-f6438e0efd13.jpg
S: 105
Madhesia: 76.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0cfd1d02-266d-c744-8e31-d7e80a9d2e64.jpg
S: 109
Madhesia: 73.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar