devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 340 Euro

  Jepet me qera apartament 2+1+2+BLLK prane rreth rrotullimit te Zogut te ZI. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar.Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh, dhe dhome ndenjeje,2 dhoma gjumi,2 tualete ,korridor te bollshem dhe 1 ballkon. Orientimi eshte juglindje cka te ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

  https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-jepet-apartament-me-qera-212-bllk-te-zogu-i-zi/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cda99188-7d4c-4b74-bc71-544106c8b41d.jpg
S: 41
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28a21717-fba3-405c-b8db-97fb8e3111f9.jpg
S: 31
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d9d4d48d-a445-4f94-99d3-f37e7c1c7f6a.jpg
S: 30
Madhesia: 10.6 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al