devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 40 m² 203 Euro (e Kavajes)

  Zona/Rruga : e Kavajes

  Jepet me qera apartamenti nė Rrugėn e Kavajes . Apartamenti ka njė sipėrfaqe 40m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 1 dhomė gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Ėshtė i orientuar nga Lindja . Apartamenti ėshtė i mobiluar, . Apartamenti ndodhet nė katin e pare. shėrbim. Objekti ėshtė pallat i vjetėr , pa ashensor Ēmimi 25 000ALL/ muaj 203€/muaj.

  Cel. : 0695673900
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1589192589057foto 2.jpg
S: 70
Madhesia: 19.5 KB