Kliko

 1. Standart Tirane,OKAZION SEAT ALTEA VITI2008 MOTOR 1.9 TDI FULL OPTION

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 92
  KM..........: 170000

  SHES SEAT ALTEA VITI 10/2007 MOTOR 1.9 TDI ME TE GJITHA OPSIONET ; KLIMA , PILOT AUTOMAT, DISQE ALUMINI 17 , BLUETOOTH, AUX , ME DOGANE DHE LETRAT TE SAPO PAGUARA PER 1VITE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  CMIMI 4400 EURO
  KONTAKTONI VETEM NE WATSAPP 0693326867

  Cel. : 0693326867
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191204_122454.jpg
S: 38
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191204_122558.jpg
S: 36
Madhesia: 35.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191204_122623.jpg
S: 35
Madhesia: 20.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200511_085840.jpg
S: 35
Madhesia: 34.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200511_085941.jpg
S: 48
Madhesia: 35.1 KB