devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 3, 110 m² 88.000 Euro (Fusha e Aviacionit,TURDIU)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ,tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 3 pamje fantastike .

  Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.

  E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

  E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.

  E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule,

  me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit

  Cmimi: 88.000 Euro

  Apartamenti eshte ne faze punimesh.


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fav.jpg
S: 54
Madhesia: 66.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fffavvv.jpg
S: 43
Madhesia: 63.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar