devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes Apartament me hipoteke, 2+1+A+BLK Kati 5, 110 m² 121.000 Euro (Ndre Mjeda)

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda

  Shitet apartament nė njė zonė mjaft tė mire dhe tė preferuar pėr banim nė brendėsi tė kompleksit rezidencial ,tek rruga Ndre Mjeda.

  Apartamenti ėshtė I pozicionuar nė katin e 5 tė njė pallati tė ri e sipėrfaqe totale 110 m2.

  Ka organizim tė brendshėm shumė tė mire, ku pėrfshihet salloni I ndenjes sė bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe njė ballkon i madh.

  Aparatmenti ėshtė i perfunduar , mundesi parkimi.


  Cmimi: 121.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 78bae86d-682a-1657-5549-e49cb51e460d.jpg
S: 33
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 722bb0d3-b93d-519e-2f4f-14e8c3a3d407.jpg
S: 22
Madhesia: 35.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dba0640e-c64c-1bee-71c2-2beaba9ca721.jpg
S: 22
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1147575b-2370-e0e5-9025-8c4ac7a8cd02.jpg
S: 21
Madhesia: 52.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar