devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 118.000 Euro (Hipoteka)

  Zona/Rruga : Hipoteka

  Shitet apartament 2+1 tek Hipoteka ne 1 kompleks banimi cilesor.

  Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 113 m2 ndodhet ne katin e 5-re te nje kompleksi te ri ne ,me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, dhe 2 ashensore .

  Organizimi fillon nga salloni , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Cmimi: 118.000 Euro

  Ne proces hipotekimi!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: adab7d4b-840d-ff3e-d82d-83eb56d4c5f3.jpg
S: 30
Madhesia: 64.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar