Kliko

 1. Standart Tirane, shes 15 Euro

  Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)

  Cmimi : 15€ copa

  Cel : 0672411000 Mund te na kontaktoni ne WhatsApp

  Cel. : 0672411000
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4746.jpg
S: 20
Madhesia: 76.9 KB