devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1+A+BLK Kati 1, 90 m² 103.700 Euro (Farke)

  Zona/Rruga : Farke

  Shitet apartament 2+1 nė njė ndėr zonat mė tė sigurta nė Tiranė, tek kompleksi Quiet Lake, Farke.

  Apartamentet ndodhen nė njė prej komplekseve me punime mė cilėsore nė qytet.

  Siperfaqe e apartamentit eshte 90 m2, perbehet ambjent gatimi+ sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo,2 ballkone, kati 1 banimit.

  E vecanta e ndėrtimit qė ofron ky kompleks rezidencial qėndron nė projektimin e hapasirave optimal tė banimit.

  Rezidenca ka siguri 24 h me kamera dhe polici private.

  Cmimi 103.700 Euro.

  Mundesi kreditimi 70% te vleres!  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5396db3f-7587-8b73-91cd-5657371a7577.jpg
S: 36
Madhesia: 86.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0f3e7005-8252-4d6f-b067-6bf5bd5d9790.jpg
S: 26
Madhesia: 85.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 09f03733-b836-0ab0-5693-570957d101ea.jpg
S: 25
Madhesia: 111.6 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar