devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 66 m² 56.200 Euro (Spitali Nene Tereza)

  Zona/Rruga : Spitali Nene Tereza

  Shitet Apartament 1+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Spitalit Nene Tereza.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe disponon nje siperfaqe totale 66.5 m2.

  Organizimi: Salloni,ambjenti gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

  Punime teper cilesore ne cdo aspekt.

  Cmimi: 56.200 Euro.

  Eshte ne faze ndertimi.  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1cdac068-60cf-aa83-cda7-e79f28085fe5.jpg
S: 40
Madhesia: 48.4 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar