devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 73 m² 78.000 Euro (Kompleksi VIZION +)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Prane Vizion +,shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73 m2, kati 2, pallat i ri me ashensor.

  Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare, korridor dhe 2 ballkone.

  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, 2 kondicioner.

  Orientimi nga dielli.

  Cmimi: 78.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41d36e10-54f4-d214-9b51-80f9c84c94a3.jpg
S: 33
Madhesia: 63.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 250a8c8f-c92d-3a0c-d26e-388c5f62fbd6.jpg
S: 25
Madhesia: 63.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64305002-99a1-fb1c-e2d5-80ca49609461.jpg
S: 24
Madhesia: 50.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a13347a5-18be-f3fc-ac9a-fbc471212c6b.jpg
S: 24
Madhesia: 66.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar