devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 62 m² 83.000 Euro (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo

  Apartamenti 1+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe eshte i orientuar nga juglindja.

  Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 1 dhomE gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Siperfaqja totale e tij eshte 62 m2.

  Disponon Izolim akustik, hidroizolimi dhe termoizolim, fasade e ventiluar etj.

  Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore,gjenden 4 apartamente per secilin kat.

  Kati -1 i godines ofron sherbime, ndersa kati 2 poste parkimi.

  Cmimi: 83.000 Euro.

  Ne faze perfundimi!


  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b3ee05ea-32f4-a2ad-2493-cef3e925814e.jpg
S: 99
Madhesia: 88.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3b02676e-7636-553b-7231-80dfe3061f00.jpg
S: 76
Madhesia: 70.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: df8981e0-466a-cf96-bb69-af764c67e38c.jpg
S: 76
Madhesia: 94.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 96797a55-bd24-538b-fe09-fa77b46d1b5d.jpg
S: 79
Madhesia: 60.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar