devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 62 m² 52.700 Euro (Spitali Nene Tereza)

  Zona/Rruga : Rruga kongresi

  Shitet Apartament kleringu ne nje kompleks rezidencial,zona e Spitalit “Nene Tereza”

  Sipėrfaqja totale e apartamentit eshte 62 m2, kati i 5 banimit,Orientim nga dielli.

  Organizimi: Ambjent ndenie+ gatim, 1 dhoma gjumi,1 tualete,1 ballkon me dalje nga kuzhina.

  Ndėrtim i ri super cilėsor : Sistem Kapote,Ventilim,Izolim akustik, 2 ashensore, park per femijet dhe te rriturit.

  Ēmimi: 52.700 Euro.

  Aktualisht ne faze karabina!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49ed2bd3-0b9d-313c-2c9d-97052162cce7.jpg
S: 42
Madhesia: 82.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6e7661c8-8f35-0685-b338-cc4b110ee232.jpg
S: 36
Madhesia: 61.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar