devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes dupleks 2+1+A+BLK Kati 3, 88 m² 51.000 Euro (Misto Mame)

  Zona/Rruga : Misto Mame

  Shitet dupleks , ne Rr. Misto Mame.

  perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon.

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88.5 m² dhe nje cmim prej 580 €/m² qe shkon ne total rreth 51000 €.

  Ky apartament ndodhet ne katin e 3 banim.

  Me hipoteke!


  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt: 0694030502
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5087fce8-2ce0-d394-e403-f980fa7e94b7.jpg
S: 217
Madhesia: 38.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9f080be2-4646-397d-8fa2-296d6d348b4e.jpg
S: 177
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d64e52a4-48a7-4e7b-687b-45d4b243c5e7.jpg
S: 172
Madhesia: 40.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d2b66be4-5207-2a52-15ac-80dcf36731ed.jpg
S: 160
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 716b6c16-cf0a-40a0-87e2-e18314e3bbc8.jpg
S: 156
Madhesia: 96.5 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar