Kliko

 1. Standart Garsoniere me qera ditore pranė qėndrės sė Tiranės

  Garsoniere me qira ditore nė Tiranė, pranė Sheshit Skėnderbej.
  Akomodimet janė komode, tė mobiluara nė mėnyrė bashkėkohore dhe me pajisje funksionale elektroshtėpiake.
  Ēmimet variojne 3500 - 4000 Lekė/nata ose 28 - 33 euro/nata.

  Pėr mė shumė informacion ose rezervime:
  Tel +355 69 8801181
  Instagram: @choosebalkans
  Facebook: Choose Balkans
  Website: www.choosebalkans.com

  Cel. : +355 69 880 1181
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2020-04-10 at 20.44.25.jpg
S: 72
Madhesia: 17.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2020-04-10 at 20.44.23.jpg
S: 86
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2020-04-10 at 20.44.24(1).jpg
S: 61
Madhesia: 34.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2020-04-10 at 20.44.25(2).jpg
S: 62
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2020-04-10 at 20.44.24(2).jpg
S: 67
Madhesia: 36.4 KB