Pėr njė klientin tonė, kemi nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin:

Programues ne aplikacion Gis

Eksperience e nevojshme ne:

-Unity 3D/C#(te pakten 3 vite) -ARCore per unity3D per harta(MapBox)
-Eksperience me sherbimet REST
-Zhvillime algoritmi per grafiken 3D
-Eksperience me punen me Vektore,Kuaternion,Matrica
-Bashkepunime ne rrjet

Aftesi te nevojshme:

-Eksperience ne grafiken 2D dhe 3D me njohuri te mira te algoritmave per llogaritjen vektoriale
-Eksperience me ssisteme te Machine Learning(mbi te gjitha per njohjen e imazheve)
-Eksperience ne perdorimin e Google Tensorflow
-Eksperience ne perdorimin e Microsoft ML.NET
- Nohje e mire e gjuhes angleze

Ofrohet:

-Page Konkurruese ne treg.
-Trajnime te vazhdueshme
-Ambient pune dinamik

Nėse jeni tė interesuar pėr kėtė pozicion, ju lutem dėrgoni cv-nė tuaj ne adresėn:info@albapunesim.al , dhe shėnoni tek subjekti: Programues ne aplikacion Gis