devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 11, 225 m², 450 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Ambient Duplex me qera ne pallat te ri, siperfaqe e brendeshme 66 m² dhe verande me siperfaqe 159 m².

  Ndodhet ne katin 11 me ashensor,kondicioner, tualet, orientim me dielli.

  Ambjenti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si, call center, shoqata te ndryshme etj.

  Cmimi: 450 Euro/muaj.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7d7db730-c8ff-ca7a-375a-2cd9a056dfa8.jpg
S: 33
Madhesia: 101.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b63cc979-a275-c9cb-285a-37a46501e09a.jpg
S: 28
Madhesia: 94.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar