Ngjyra.....: e zeze

Shes piste vrapimi te re , kapaciteti 150 kg me nje shumellojshmeri programesh dhe nivelesh shpejtesie qe tregojne kalorite hapat metrat etj ... pistet i bashkangjitet dhe pajisja anticelulit ... kontaktoni ne nr e tel per cdo interesim .

Cel. : 068 302 9578