E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė nė kėrkim tė kandidatėve pėr pozicionin Menaxher Mirėmbajtje nė Palasė, Vlorė.

Pėrgjegjėsitė kryesore:


 • Mban nė monitorim kostot energjetike tė aseteve tė shoqėrisė BRE (Kompleks rezidencial dhe turistik etj);
 • Mban rekorde tė brendshme tė konsumit pėr monitorim e faturave tė OSHEE dhe UKT;
 • Menaxhon materialet, pjesėt e kėmbimit, porosit materialet nė mungesė tė supervizorėve;
 • Organizon grafikun mujor dhe pushimet vjetore tė stafit pa prishur mbarėvajtjen e proceseve;
 • Merr detyrat e supervizorėve nė mungesė tė tyre;
 • Kontrollon punėt rutinė ditore dhe kryen inspektime rutinė;
 • Harton planin e mirėmbajtjes profilaktike PPM dhe ditore;
 • Supervizon tė gjithė aktivitetet e mirėmbajtjes me qėllim sigurimin e njė pune pozitive dhe raportimin tek Drejtuesi i Departamentit;
 • Ndjek punėn ditore, protokollimin dhe kontrollin e punėve tė ēdo pjestari tė stafit teknik;
 • Protokollon punėt, bazėn materiale, orienton stafin supervizor dhe teknik;
 • Orienton stafin supervizor mbi objektivat dhe optimizimin e kostove tė mirėmbajtjes; • Orienton stafin supervizor pėr ndjekjen e procedurave tė blerjeve, PV etj;
 • Parashtron problematikat dhe ndjek procedurat deri nė zgjidhjen e tyre; Pėrgatit procedurat pėr zbatimin e masave tė sigurisė nė punė tė personelit teknik-elektrik (tė shoqėruara me fletė raportet pėrkatėse). Ndjek procedurat e sigurimit teknik shtetėror me stafet;
 • Pėrgatit procedurat pėr kualifikimin dhe trajnimin e stafit teknik-elektrik, me qėllim pėr tė rritur eficencėn, cilėsinė dhe sigurinė nė punė tė impiantit;
 • Nė mungesė tė supervizorit elektronik/elektrik-mekanik ndjek detyrat e tyre;
 • Mban tė githė faturat (kėrkesė-ofertė) pėr blerje nė arkivėn e departamentit
 • Vendos kohėn dhe parametrat e BMS (N.q.s. ka ose ēdo lloj sistemi) pėr tė garantuarimin te gjithė sistemin.
 • Raporton pėr punėt qė do ndiqen gjatė javės nė vazhdim;
 • Ėshtė pėrgjegjės pėr shfrytėzimin e tė gjithė proceseve elektrike/elektronike /mekanike e civile referuar sistemeve teknike tė instaluara duke kryer kontrollin e pajisjeve, ndėrhyrjet e nevojshme dhe mirėmbatjen e pėrditshme tė sistemeve;
 • Udhėheq kryerjen e punimeve elektrike/elektronike/mekanike nė rastet e nevojshme apo emergjente; Pėrgatit dhe monitoron grafikun e zbatimit tė punimeve elektrike/elektronike/mekanike e civile; Orienton stafin supervizor tė monitorojnė nėnkontraktorėt;
 • Bėn analizė tė sistemeve tė Kompleksit dhe shikon nevojat pėr investime nė pikat kryesore pa vėnė nė diskutim ecurinė e sistemeve tė kompleksit/Aseteve tė BRE;
 • Bėn trajnime tė stafit pėr rastet emergjente;
 • Analizon shpenzimet dhe tė ardhurat vjetore pėr tė parė realizimet e objektivave


Aftėsi tė tjera:

 • Pėrvojat e pėrgjithshme nė kėtė fushė (mbi 4-5 vjet eksperiencė nė punė, eksperiencė nė sistemet elektrike, sisteme tė automatizuara, sisteme elektronike, sisteme zjarri, sisteme CCTV, sisteme akses kontroll.
 • Aftėsi koordinimi nė punimet elektrike, elektonike, sisteme BMS.
 • Aftėsi kompetente nė skicime, instalime dhe testime tė sistemeve elektrike dhe mekanike.
 • Aftėsi shume tė mira komunikimi dhe aftėsi ndėrpersonale.
 • Eksperiencė nė CAD dhe MS ėshtė njė avantazh.
 • Njohje tė gjuhės angleze (teknike ėshtė avantazh)


Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail:*jobs@e2partners.info*.
Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.

Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,
ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė