Kliko

 1. Standart Tirane, shes Kalander Profilesh dhe seksionesh 19.500 Euro

  Kalander horizontale per kthimin e profileve dhe seksioneve te dimensioneve te medha. Kapaciteti maksimal i kthimit : HEB200, IPE360, Tub diameter 165mm (1.25-6 polesh), L 180x180x20mm, Lama deri 550x40mm, T 180mm, U 360mm etj...Marka Boldrini model BSA36. cmimi 19.500 euro

  Cel. : 0682575233
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: boldrini.jpg
S: 28
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: boldrini 36.jpg
S: 22
Madhesia: 51.1 KB