Kliko

 1. Standart Tirane, shes Kalander 8.000 Euro

  Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. Gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem.

  Cel. : 0682575233
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kalnder1.jpg
S: 24
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kalander2.jpg
S: 32
Madhesia: 39.2 KB