Kliko

  1. Standart Tirane, shes Torno 8.000 Euro

    Shitet torno e markes italjane FIMP me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. Gjendje e perkryer teknike.

    Cel. : 0682575233
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  torno1.jpg
S: 31
Madhesia:  31.5 KB