devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe Kati 0, 560 m² 1.800 Euro

  Jepet me qera Vile 4 kateshe tek Vilat Gjermane.Vila eshte 540 m2.
  Organizohet ne 4 kate , oborr,parkim dhe totalisht e mobiluar.
  Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
  Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
  Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

  https://billionrealty.al/index.php/p...ilat-gjermane/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0b7d5fcf-57c9-43a2-8e2e-8226aa1de9a3-1-959x680.jpg
S: 35
Madhesia: 32.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 184c4d45-27b8-4c7d-948a-08b4afdcde4a-959x680.jpg
S: 26
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8479d8df-7f02-4955-8ec2-81af09694918-959x680.jpg
S: 25
Madhesia: 29.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6aed0f99-5f2a-47cf-af3d-be0a35db411a-959x680.jpg
S: 24
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 775a089b-63e3-4052-9a34-e9fdb07834f5-959x680.jpg
S: 24
Madhesia: 66.3 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al