devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 600 Euro

  Jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar pėrballė Taiwanit, pranė Shallvareve, kati 2(dytė) banim, pallat i ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ėshtė i organizuar nė 1(njė) sallon bashkė me ambientin e gatimit, 2(dy) dhoma gjumi matrimoniale, 1(njė) dhomė gjumi fėmijėsh, 2(dy) tualete, korridor dhe 1(njė) ballkon. Apartamenti ka kondicionerė nė ēdo dhomė, mobilim funksional dhe hapėsira tė shfrytėzueshme mirė. Pallati ėshtė ndėrtim cilėsor dhe ka termoizolim sistem kapot. Orientimi Lindje-Perėndim bėn tė mundur ndriēim gjatė gjithė ditės me dritė natyrale.
  Pėr njė vizitė nė pronė apo prona tė ngjashme kontaktoni 0692033500.

  https://billionrealty.al/index.php/p...r-tek-taiwani/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5388221d-fbcd-465e-ba59-68268bce2ba7-1-1170x720.jpg
S: 25
Madhesia: 47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35abfbb7-3796-4d51-b130-80e5c1e44a2c-1170x720.jpg
S: 24
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4b799d9f-de86-4c1f-86c1-178f0e505afa-1170x720.jpg
S: 22
Madhesia: 32.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c7ebc361-0dec-461d-ad8a-53d9d58ee69e-1170x720.jpg
S: 22
Madhesia: 22.0 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al