Kliko

 1. Standart Sarande, jap me qera dhoma plazhi (Rruga Skenderbeu 50 m nga deti, qendra dhe shetitorja)

  Zona/Rruga : Rruga Skenderbeu

  Jap dhoma me qera ne Sarande nga te cilat ofrojme dhoma me nje kravat dopio,dhoma me krevat dopio dhe nje tek,dhe dhoma me kravat dopio dhe marinar te cillat kane kapacitet deri ne 4 persona. Dhomat jane shume te pastra dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per te kaluar pushimet verore. Neper dhoma ka frigorifer,dollape,kondicioner, cdo dhome ka banje private, televizor flat LED TV , wireless 24 ore the ambjentet e jashtme Jane te survejuara me kamera sigurie. Gjithashtu eshte i disponueshem dhe nje ambient i perbashket per te kaluar kohen si dhe nje lavatrice.Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Sarandes,50 metra nga deti dhe shume afer qendres ku mund ta kerkoni ne map ne krah te bar 21, perballe ABI Bank, rruga Skenderbeu, dhe ka shume afer cdo biznes te nevojshem dhe shetitoren kryesore. Cmimet varjojne sipas kapacitetit te dhomes dhe jane teper te arsyeshme duke filluar nga 25euro nata per dhomen cift, 30 euro nata per dhomen me kapacitet per 3 vete, dhe 35 euro nata per dhomen per 4 persona. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0676433696 ose me Viber apo Whatsapp.

  Cel. : +3550676433696
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d222b864-7444-4fcd-8fae-746ec0ee76cf.jpg
S: 84
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d9de8a7c-3a15-439e-8c7c-9c81e35587bd.jpg
S: 145
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 39c53652-4ca1-48fb-9f26-10de4cdb08f3.jpg
S: 132
Madhesia: 55.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 423a45c0-d83d-4503-8100-43c6587c86ea.jpg
S: 77
Madhesia: 15.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53550cfd-d4ce-49c8-8701-606cd6816f0c.jpg
S: 130
Madhesia: 53.4 KB